Tworzenie stron www Rzeszów

Błękitny Ocean - Piotr Kamiński

Moja misja

Chciałbym, aby Twoje starania, aby prowadzić uczciwy, ciekawy i zyskowny biznes znalazły właściwe odbicie w Internecie. Dlatego chcę pomagać małym i średnim firmom istnieć w sieci w sposób przejrzysty i skuteczny.

Tworzę strony internetowe, które sa niedrogim, ale bardzo skutecznym narzędziem docierania do setek lub tysięcy odbiorców miesięcznie z Twoimi produktami, usługami, pomysłami.

Próba podbicia Rzeszowa

Dla chłopaka z prowincji atak na stolicę województwa jest wielkim wyzwanie. Wiem, że w Rzeszowie działa kilkadziesiąt firm realizujących strony www, część z nich nawet dogania obecną technologię i tworzy strony responsywne, dobrze pozycjonujące się w googlach. Jakie mam z nimi szanse? Czas pokaże, jednak uważam, że dobrze jest być nawet najbiedniejszym dzieckiem na bogatym podwórku.

Dlaczego to robię?

Zaczęło się od chęci pomocy przyjaciołom i rodzinie, którzy robią wspaniałe rzeczy. Ich pasja jednak pozostawała nieznana szerszemu grodu odbiorców, gdyż nie istnieli w internecie, nie wiedzieli jak ważna jest dla nich strona internetowa i jak wiele tracą kiedy jej nie posiadają. A nawet jeśli już to wiedzieli, nie mieli czasi, sił, wiedzy, żeby stworzyć sobie wizytówkę internetową lub bardziej rozbudowaną stronę www.

Ludzich takich jak moi przyjaciele jest w Rzeszowie i na całym Podkarpaciu tysiące - prowadzą pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, sprzedają zdrową żywność, świadczą usługi transportowe, wykonują wspaniałe rękodzieło - ale nikt poza wąskim gronem ich odbiorców nie wie o nich. Nikt, kto szuka w googlach ich działalności jej nie znajduje - ponieważ nie posiadają nawet najprostszej strony internetowej...