Strony internetowe Przeworsk

Błękitny Ocean - Piotr Kamiński

Moja misja

Chciałbym, aby Twoje starania, aby prowadzić uczciwy, ciekawy i zyskowny biznes znalazły właściwe odbicie w Internecie. Dlatego chcę pomagać małym i średnim firmom istnieć w sieci w sposób przejrzysty i skuteczny.

Tworzę strony internetowe, które sa niedrogim, ale bardzo skutecznym narzędziem docierania do setek lub tysięcy odbiorców miesięcznie z Twoimi produktami, usługami, pomysłami.

Tworzenie stron w Przeworsku

Rok temu przeprowadziłem się w okolice Przeworska i bardzo podoba mi się ta okolica, być może będę mieszła tu do końca życia. Dlatego pomyślałem "w jaki sposób mogę przyczynić się do wzrostu lokalnej społeczności?". Odpowiedział się właśnie strony internetowe.

Dlaczego to robię?

Zaczęło się od chęci pomocy przyjaciołom i rodzinie, którzy robią wspaniałe rzeczy. Ich pasja jednak pozostawała nieznana szerszemu grodu odbiorców, gdyż nie istnieli w internecie, nie wiedzieli jak ważna jest dla nich strona internetowa i jak wiele tracą kiedy jej nie posiadają. A nawet jeśli już to wiedzieli, nie mieli czasi, sił, wiedzy, żeby stworzyć sobie wizytówkę internetową lub bardziej rozbudowaną stronę www.

Ludzich takich jak moi przyjaciele jest w Przeworski jak i na całym na Podkarpaciu tysiące - prowadzą pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, sprzedają zdrową żywność, świadczą usługi transportowe, wykonują wspaniałe rękodzieło - ale nikt poza wąskim gronem ich odbiorców nie wie o nich. Nikt, kto szuka w googlach ich działalności jej nie znajduje - ponieważ nie posiadają nawet najprostszej strony internetowej...