Strony internetowe Łańcut

Błękitny Ocean - Piotr Kamiński

Moja misja

Chciałbym, aby Twoje starania, aby prowadzić uczciwy, ciekawy i zyskowny biznes znalazły właściwe odbicie w Internecie. Dlatego chcę pomagać małym i średnim firmom istnieć w sieci w sposób przejrzysty i skuteczny.

Tworzę strony internetowe, które sa niedrogim, ale bardzo skutecznym narzędziem docierania do setek lub tysięcy odbiorców miesięcznie z Twoimi produktami, usługami, pomysłami.

Dlaczego Łańcut?

Rok temu przeprowadziłem się w okolice Łańcuta i przejeżdżając dziesiątki razy przez to miasto urzeka mnie jego piękno oraz potencjał gospodarczy. A jak ten potencjał lepiej wyprować jeśli nie tworząc strony www?

Dlaczego to robię?

Zaczęło się od chęci pomocy przyjaciołom i rodzinie, którzy robią wspaniałe rzeczy. Ich pasja jednak pozostawała nieznana szerszemu grodu odbiorców, gdyż nie istnieli w internecie, nie wiedzieli jak ważna jest dla nich strona internetowa i jak wiele tracą kiedy jej nie posiadają. A nawet jeśli już to wiedzieli, nie mieli czasi, sił, wiedzy, żeby stworzyć sobie wizytówkę internetową lub bardziej rozbudowaną stronę www.

Ludzich takich jak moi przyjaciele jest na Podkarpaciu tysiące - prowadzą pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, sprzedają zdrową żywność, świadczą usługi transportowe, wykonują wspaniałe rękodzieło - ale nikt poza wąskim gronem ich odbiorców nie wie o nich. Nikt, kto szuka w googlach ich działalności jej nie znajduje - ponieważ nie posiadają nawet najprostszej strony internetowej...